Günlük Süt Her Sabah Sofranızda

Gündelik olarak tüketmeniz gereken başlıca doğal gıda kaynaklarından biri olarak süt, birçok farklı protein, mineral ve yağ içeriği için en güçlü gıda tercihlerinden birini oluşturmaktadır. Öncelikle çocukların beslenmesinde önemli bir yere sahip olan süt ürünleri, yetişkinlerin beslenmesi için de her zaman tercih edilmesi gereken bir gıdadır. Özellikle sabah kahvaltılarında ailenin tüm bireyleri için günlük süt tüketimi sayesinde doğal ve sağlıklı bir beslenme imkanı elde edilebilir. Bu gıdanın gündelik olarak taze şekilde tüketilmesi ile birlikte her sabah kahvaltısında kazein proteini, laktoz şekeri ve birçok mineral vücuda alınarak güne zinde bir şekilde başlayabilirsiniz.

Her Gün Taze Süt Siparişi Verebilirsiniz

Her sabah kahvaltısında veya gün içerisinde düzenli bir şekilde tüketim sağlayabilmek için günlük süt siparişi vererek, istediğiniz her zaman tüketebileceğiniz taze ve lezzetli bir ürünü evinizde bulundurabilirsiniz. Kendi araçlarımız ile birlikte gerçekleştirdiğimiz teslimatlarla aynı gün sofranıza ulaştırdığımız bu gıda ürünü sayesinde çiğ süt ürününü teslim alabilirsiniz. Bu ürünü, düzenli bir şekilde kaynatarak sağlıklı olarak tüketebilirsiniz. İsterseniz bu taze ürünü ev peyniri, ev yoğurdu, tatlılar, kefir, tereyağı veya farklı lezzetler üretmek için de kullanabilirsiniz.

Tam Sağlıklı Ve Tam Faydalı Doğal Süt

Piyasada birçok marka tarafından üretilmiş pastörize veya açık şekilde satılan ürünler yerine tamamen el değmeden üretilmiş ve doğal besin kaynakları ile beslenmiş hayvanlardan temin edilmiş organik süt ürünlerini tüketebilmeniz için doğru tercihi firmamız sayesinde gerçekleştirebilirsiniz. Keçi, koyun, manda ve ineklerden doğal bir şekilde sağılan bu ürünler sayesinde tereddütsüz bir kullanım sağlayabilirsiniz. Gündelik olarak sipariş verdiğiniz ve istediğiniz zaman taptaze tükettiğiniz bu doğal süt ürünü sayesinde birçok fayda sağlayabilir ve çocuklarınızın gelişiminde istediğiniz katkıyı elde edebilirsiniz.

1 Lt Manda Sütü

₺16,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

3 Lt İnek Sütü

₺18,00 KDV Dahil
₺23,00 KDV Dahil
%22 İndirim
%22İndirim
Ücretsiz Kargo

5 Lt İnek Sütü

₺30,00 KDV Dahil
₺35,00 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Tükendi

1 Lt Koyun Sütü

₺10,00 KDV Dahil
Tükendi

1 Lt Keçi Sütü

₺14,00 KDV Dahil
₺17,00 KDV Dahil
1