Manda-İnek Yoğurdu 1.5 Kg

Fiyat : ₺25,00(KDV Dahil)

1.5 Kg Manda İnek Yoğurdu (Sadece İstanbul içi kargo mevcuttur)

:

Manda – İnek Yoğurdu

           Manda – inek yoğurdu ürünümüz yarı yarıya kullanılan manda ve inek sütünün karışımı ile mayalanmaktadır. Tamamen doğal şekilde yani annelerimizin yaptığı yöntemle mayalanan manda – inek yoğurdu, hiçbir katkı maddesi içermez.

          Büyümek ve gelişmek için hava ve su kadar gerekli ve önemli olan sütün yoğurt hali de bir başka güzeldir. Üstelik yoğurt Türk Mutfağının vazgeçilmezidir. Ortaya çıkması da Dünyaca bilinen ismi de atalarımızın yadigarı olan yoğurt, bugüne kadar keşfedilmiş en değerli ve lezzetli yiyecekler arasındadır. Sütün tüm faydasını muhafaza ederek, çok daha nitelikli bir gıda haline gelmesini sağlayan yoğurdu bir de manda – inek sütü karışımı ile tatmanızı tavsiye ederiz.

         Manda sütü yağlı ve besin değerleri çok yüksek bir gıda maddesidir. Manda yetiştiriciliği sınırlı bir alanda yapıldığı ve manda bakımı zor bir hayvan olduğu için sütünün maliyeti yüksektir. Kaldı ki manda sütü veya manda yoğurdu adı altında satılan ürünler inek sütü ile karıştırıldığı halde fahiş fiyatlara ve tüketiciyi saf manda sütü iddiasıyla yanıltarak sunulmaktadır.

         Biz herkesin süt içmesi ve yoğurt yemesi için çalışıyoruz. Hayvanların insanlara sunduğu en kıymetli hediye olan sütün her yaştan insan tarafında tüketilebilmesini istiyoruz. Ancak maliyeti yüksek olan manda sütü ve süt ürünlerine müşterilerimiz bütçelerini aşmadan ulaşabilsin diye manda ve inek sütünü karıştırarak yoğurt yapıp beğeninize sunmaya karar verdik. Yanıltma amacıyla, %100 manda sütü denilerek satılan ürünlerin aksine, manda – inek yoğurdu adı altında bir seçenek hazırlayarak satışa sunduk.          

          Manda sütünün lezzet ve besin değerlerini, inek sütünün hafifliği ve alıştığımız damak tadını bir arada bulabileceğiniz manda – inek yoğurdu, sütün tüm besin değerleri korunarak hazırlanmaktadır. Fabrikasyon yöntemde kaynatılan sütün yağı yani kaymağı alındıktan sonra hazırlanan manda – inek yoğurdu, Süt Çiftliğinde hiçbir müdahalede bulunulmadan üretilmektedir. Manda sütünün yağlı lezzetini, inek sütünün kokusuz özelliğini her kaşıkta doyasıya hissederek yiyeceğiniz yoğurdumuz, sofralarınızın başköşesinde yerini alacak.

          İster damak tadınıza ister bütçenize daha uygun olduğu için tercih edin, manda – inek yoğurdumuz ödediğiniz paranın karşılığını fazlasıyla verecek lezzettedir.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ
EN ÇOK SATANLAR