Manda-İnek-Keçi Yoğurdu 1.5 Kg

Fiyat : ₺25,00(KDV Dahil)

1.5 Kg Manda İnek Keçi Yoğurdu (Sadece İstanbul içi kargo mevcuttur)

:

Manda – İnek – Keçi Yoğurdu

              Manda – inek – keçi yoğurdu, bu üç sütün lezzetinin ve faydalarının bir araya getirilerek sunulduğu özel bir üründür. Manda, inek ve keçi sütünün her birinin kendine has özellikleri bulunur. Örneğin manda sütü Omega-3 açısından oldukça zengin iken, inek sütü B vitamini açısından yüksek değerlere sahiptir. Keçi sütü anne sütüne en yakın ve alerjen içermeyen özelliği sebebiyle tercih edilmektedir. Bu yüzden üç sütün karışımı ile hazırlanan manda – inek – keçi yoğurdu ürünümüz, bu sütlerin tüm faydalarını bir arada sunma açısından ülkemizdeki tek örnektir.

          Yoğurdun sayısız faydalarının sebebi hem sütün tüm içeriğini hem de mayalanma esnasında ortaya çıkan faydalı içeriği barındırmasıdır. Ayrıca bazı insanların sindirim sistemleri süte tepki gösterirken yoğurdu kolaylıkla hazmedebilmektedir. Bağışıklık sistemini güçlendiren, kemik ve diş gelişimine fayda sağlayan, sindirim sistemini zararlı mikroorganizmalardan arındırarak detoks görevi yapan yoğurt, tüm Dünya tarafından sevilen bir gıda maddesidir.

          Türkler tarafından keşfedilen ve zaman içinde tüm gezegene yayılan yoğurt, sütten elde edilen en lezzetli yiyecektir. Yemeklerde, tatlılarda, hamur işlerinde ve ayran olarak kullanıldığı gibi yayık tereyağı yapımında da yoğurt kullanılmaktadır. Bugüne kadar yapılan bilimsel çalışmalarda yoğurdun insan sağlığına zarar verecek hiçbir özelliğine rastlanmamıştır.  En alerjik insanların bile sorunsuz olarak tükettiği yoğurt, sofralarımızın vazgeçilmez müdavimidir. Süt veya peynir tüketemeyen insanların yoğurt tercih etmesi, süt içmek istemeyen çocuklara yoğurda meyve eklenerek yedirilmesi önerilmektedir.

          Manda – inek – keçi yoğurdu ise üç farklı sütün bir araya getirildiği nadir bir lezzettir. Manda sütünün yağlı ve lezzetli tadını, keçi sütünün bağışıklık sistemini destekleme özelliğini, inek sütünün içindeki çeşitli vitamin ve mineralleri birlikte sunan bu ürünün lezzetin hiçbir yoğurtta bulamayacağınız konusunda iddialıyız.

         Günlük taze sütlerden geleneksel yöntemlerle mayalanan ve hiçbir katkı maddesi eklenmeden hazırlanan Süt Çiftliği manda – inek – keçi yoğurdu, sipariş verdiğiniz an kargoya verilir. Özel ambalajı sayesinde sıcaklıktan etkilenmeden ve süratle size ulaştırıldığı için taze ve lezzetli yoğurt yemenin ayrıcalığını yaşarsınız. İsteyin, istediğiniz ürünü aynı gün içinde kargoya verelim.

 

Yoğurt, bağışıklık sistemini destekleyen, hastalık ve enfeksiyon gibi durumlarla savaşan T hücrelerinin aktivasyonunu artırıyor ve daha güçlü hale getiriyor. Bağırsak sağlığı için önemli dost bakteriler sayesinde de bağışıklığı destekleyerek vücudu enfeksiyona karşı dirençli hale getiriyor. Aynı zamanda bağışıklık sistemini güçlendiren immunoglobulin A'dan da zengin bir besin.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ
EN ÇOK SATANLAR