Organik Köy Tavuğu Lezzeti Elinizin Altında!

Uygun fiyatlı olması nedeni ile kırmızı et ve balıketinin yerine en iyi alternatif olarak lezzetli bir tavuk etinin tüketilmesi adına, doğal ürünlere ulaşabilmek her zaman kolay olmuyor. İstanbul’un Çatalca ilçesi İhsaniye Köy’ünde bulunan işletmemizde sizler için köy tavuğu lezzetini almanızı sağlayacak ürünlerin üretimini sağlıyoruz. İsmini geleneksel bir şekilde yetişmesinden ve hazır yem tüketmeden tamamen doğal bir şekilde bitki ve su tüketmesinden alan bu ürünler, organik tavuk lezzetini internette bir tık uzaklığında sizlere sunuyor.

Doğal Tavuk Nasıl Yetiştiriliyor?

Yumurtaların lezzetli ve besleyici olmasından etin içerik bakımından zengin bir besin olmasına kadar her noktada yetiştiriciliğin büyük bir önemi bulunuyor. İnternet üzerinden kolaylıkla tavuk siparişi vererek alabileceğiniz ürünlerimizin tamamı; uygun ortam sıcaklıklarında, hiçbir kimyasal ürünün katılmadığı besinlerle beslenen ve geniş alanlarda hareket kabiliyeti bulunan hayvanlardan elde edilmektedir. Kendi arazilerimiz içerisinde gezmekte olan hayvanlara ait ürünleri internet üzerinden tavuk siparişi vererek kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Doğal Tavuk İçeriğinde Neler Bulunur?

Besin değeri bakımından da zengin olan ürünleri ortaya çıkaran gezen tavuk ürünleri, özellikle mineral bakımından yoğun bir içeriğe sahip olan beyaz etlerin insan sağlığına son derece faydalı olmasını sağlamaktadır. Kalsiyum ve fosfor başta olmak üzere çinko ve selenyum bakımından da vücudun ihtiyaç duyduğu minerallerin karşılanması doğal tavuk ile mümkün olabilir. İçerisinde bol miktarda B6 vitamini barındıran beyaz et, kalp ve damar sağlığının korunmasında da etkili olmaktadır. Beyinde karşılaşılabilecek hastalıkların önüne geçmek için etkili olan beyaz et ürünleri, tek başına veya diğer yemeklerle birlikte de sağlıklı ve rahat bir şekilde tüketilebilir. Günlük olarak kesilerek en taze haliyle sizlere ulaştırılan doğal ürünler için sitemizden sipariş vermeniz yeterli olmaktadır.

1500 Gr 1700 Gr arası

₺55,00 KDV Dahil
1