Doğal ürünler, modern tesis, profesyonel ekip…

İstanbul Çatalca İhsaniye Köyü’nde 20 dönüm üzerine kurulan firmamız, 2002 yılından beri taze ve sağlıklı ürünleriyle sizlere hizmet ediyor. Modern tesisleriyle, hijyene önem veren anlayışıyla her geçen yıl müşteri portföyünü artıran Süt Çiftliği doğal ürünleriyle sizlerin hem sağlınıza hem damak tadınıza hitap ediyor.

 

Uzman personelle kaliteli üretim

Çiftliğimizde; doğal yumurta, inek sütü, manda sütü, manda yoğurdu, ev yoğurdu, keçi sütü ve kesilmiş köy tavuğu ürünleri üretilmektedir. Konusunda uzman personelimizle hayvanlarımızın bakımları düzenli olarak yapılmakta ve ürünlerimizin analizleri standartlara uygun bir şekilde takip edilmektedir. Tesislerimiz son teknolojiyle dizayn edilmiş olup ürünlerimiz el değmeden tüketiciye ulaştırılmaktadır.

 

Simental cinsi ineklerle süt üretimi

Çiftliğimizde dünya ülkelerindeki üreticilerin sıklıkla tercih ettiği Simental cinsi ineklerden süt üretimi yapılmaktadır. Çiftliğimizde bulunan tavuklarımız gezen tavuklar olmakla birlikte bu hayvanların yemlerinde GDO’lu mısır ve soya ürünleri içeren maddeler bulunmamaktadır. İstanbul geneline soğutucusu bulunan özel araçlarımızla hizmet vermekteyiz. Ürünleriniz günlük olarak taze bir şekilde sizlere ulaşmaktadır. Taşıma sürecinde de ürünlerinizin hijyenine en üst seviyede özen göstermekteyiz.

 

Hedefimiz en iyisini size sunmak

Vizyon: Günlük doğal ürünlerimizle tüketicilerimizle birleşerek İstanbul’da en güvenilir ve en sevilen işletme olmayı hedefimiz olarak belirledik. Önceliğimiz kazançtan çok ahlaki kurallara uymak, çevreye ve insana önem vermektir. Tüketicilerimizin bizim ürünlerimize duydukları güven bizim mutluluğumuz olacaktır.

 

Misyon: Tüketicilerimize yüksek kalitedeki ürünlerimizi uygun fiyatlarla ve kolayca ulaşabilecekleri bir hizmetle sağlamayı sürdürüyoruz. Önceliğimiz insan sağlığı ve memnuniyettir tüm çalışmalarımızı bunun üzerine ilerletiyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz bu alanda çok çalışıyor ve her geçen gün müşterilerimize en iyisini sunmaya çabalıyoruz. Değişim ve yenilikler karşısında ön yargılarımızdan arınmış ve gelişime açığız.

 

Çiftlikten Fotoğraflar


Süt Çiftliği İletişim
Firma Adı
:
AYZ HAYVANCILIK TURİZM.SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Telefon
:
0212 734 24 48
Adres
:
cennet mah.hürriyet cad.94 A
Küçükçekmece / İstanbul
E-posta
:
siparis@sutciftligi.com