Yoğurt Ürünleri Sadece İstanbul İçine Kargo Yapılmaktadır.

Doğal Yoğurt İle Sağlıklı Yaşamı Seç

Yoğurt, dünya gıda kültürüne Türk toplumu tarafından kazandırılmış bir süt ürünü olarak bilinmektedir. Dünyanın tüm kültürlerinde ve dillerinde karşılığı aynı şekilde alınmakta ve üretimi aynı şekilde gerçekleştirilmektedir. Türklerin sütü daha dayanıklı bir hale getirebilmek ve uzun süreli kullanabilmek için ortaya çıkardığı yöntemlerden biri olan bu süt sürünü, birçok farklı hayvanın sütlerinden elde edilebilen lezzetli ve faydalı bir gıda kaynağıdır. Özellikle doğal yoğurt ürünleri, her gün sağlıklı bir şekilde kemiklerin güçlendirilmesi, kemik ve kas hastalıklarının önlenmesi ve hastalıklara karşı bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi için fayda sağlamaktadır.

İster Manda İster İnek İster Keçi Yoğurdu Tercih Edebilirsiniz

Sayfamız üzerinde yoğurt alışverişi gerçekleştirirken, birçok farklı lezzeti tatma imkanına sahipsiniz. Çünkü sayfamız üzerinde bulunan ana tercihler arasında keçi yoğurdu gibi en özel lezzetlerden manda yoğurdu veya inek yoğurdu gibi farklı lezzetlere kadar tüm seçenekler yer almaktadır. Damak tadınıza uygun bir şekilde istediğiniz süt ile üretilmiş yoğurt ürününü tercih ederek, ister tek çeşit ister karışık sütler ile üretilmiş özel ürünleri deneyebilirsiniz. Özellikle manda, inek ve keçi sütünün karışımından üretilmiş özel tarifler sayesinde 3 farklı lezzetli bir arada bulabilir ve sofranıza katabilirsiniz.

Doğal Ve Organik Üretim ile Ev Yoğurdu Lezzeti

Anadolu'nun vazgeçilmez mutfak tariflerinden biri olan ev yoğurdu, Türk insanının kendi imkanlarıyla taze sütü yine yoğurt ile mayalaması sayesinde elde edilmektedir. Birçok evde tercih edilen bu tarif, marketlerde satılan ve nitelikleri tam olarak bilinmeyen fabrikasyon yoğurtlar yerine tercih edilmektedir. Bu nedenle sitemiz üzerinde yer alan organik yoğurt ürünleri, birçok kişi tarafından tercih edilerek sağlıklı bir şekilde tüketilmektedir. Tamamen doğal yöntemlerle ve gündelik taze sütlerle üretilen bu ürünler tüm faydalı içerikleri barındırmaktadır.

1.5 Kg Manda Yoğurdu (Sadece İstanbul içi kargo mevcuttur)

₺36,00 KDV Dahil

750 Gr Manda Yoğurdu (Sadece İstanbul içi kargo mevcuttur)

₺20,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

1 Kg Ev Yoğurdu (Sadece İstanbul içi kargo mevcuttur)

₺14,00 KDV Dahil

1.5 Kg Manda İnek Yoğurdu (Sadece İstanbul içi kargo mevcuttur)

₺25,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

2 Kg Ev Yoğurdu (Sadece İstanbul içi kargo mevcuttur)

₺28,00 KDV Dahil

1.5 Kg Manda İnek Keçi Yoğurdu (Sadece İstanbul içi kargo mevcuttur)

₺25,00 KDV Dahil
Tükendi

2 Kg Manda - İnek Yoğurdu (Sadece İstanbul içi kargo mevcuttur)

₺21,00 KDV Dahil
1