Günlük Yumurta ve Süt Çiftliğinden Gelen Lezzet

Doğal çiftliklerde organik ve sağlıklı usullerle yetiştirilmiş tavuklardan elde edilen günlük yumurta ürünleri, siparişleriniz doğrultusunda Türkiye'nin her yerine ve istediğiniz adrese kendi araçlarımızla veya kargo yöntemleriyle ulaştırılabilir. Düzenli bir şekilde gerçekleştirdiğiniz siparişler sayesinde her gün sofranıza ekleyebileceğiniz günlük taze ürünler ile istediğiniz tarifleri gerçekleştirebilir, omletler hazırlayabilir, haşlanmış veya sahanda yumurta gibi lezzetleri kahvaltı sofranıza ekleyebilirsiniz. Çocuklarınızın günlük beslenmesi için en sağlıklı ve doğal tercihlerden birini oluşturan organik yumurta ürünleri için de bu tercihi gerçekleştirerek düzenli aralıklarla sipariş gerçekleştirebilirsiniz.

Gerçek Kıvamında Ve Lezzetinde Köy Yumurtası

Köy ortamında kendi doğal yaşam koşulları altında yetiştirilmiş bir tavuk sayesinde elde edilen taze yumurtalar, bir köy kahvaltısında elde edebileceğiniz lezzeti sofranıza taşırken, bu ürün sayesinde köy ortamının doğallığını ve organik lezzetini yaşayabilirsiniz. Bu nedenle sitemizde gerçekleştireceğiniz siparişler ile birlikte 6, 10, 15 veya 30 adet gibi birçok farklı miktar üzerinden köy yumurtası siparişi verebilirsiniz. İstediğiniz adet üzerinden köy yumurtası siparişleriniz paket şeklinde taze ve doğal olarak sofranıza ulaştırılır. Bu sayede her zaman lezzetli ürün tüketimi sağlayabilirsiniz.

Son Yılların Vazgeçilmezi Gezen Tavuk Yumurtası

Tabir olarak gezen tavuk, doğal ortamında kendi koşulları ile yetişen ve beslenme ihtiyaçlarını toprak üzerinde kendi imkanlarıyla gerçekleştiren tavuk anlamına gelmektedir. Doğal yaşam ortamında toprak veya otlar arasında bulduğu gıdalarla kendi beslenmesini oluşturan ve bu şekilde sağlıklı bir beslenme sağlayan gezen tavukların sağladığı ürünler de aynı şekilde organik ve lezzetli olmaktadır. Bu nedenle günümüzde çoğu insan tarafından bu yöntemler ile elde edilen gezen tavuk yumurtası öncelikli olarak tercih edilmektedir. Günümüzde doğal yumurta konusunda en doğru tercihlerden birisi bu ürünler ile sağlanabilmektedir.

15 Adet Doğal Köy Yumurtası

₺20,50 KDV Dahil
₺23,00 KDV Dahil
%11 İndirim
%11İndirim
Ücretsiz Kargo

30 Adet Doğal Köy Yumurtası

₺39,00 KDV Dahil
₺44,00 KDV Dahil
%11 İndirim
%11İndirim
Ücretsiz Kargo

10 Adet Doğal Köy Yumurtası

₺14,00 KDV Dahil

6 Adet Doğal Köy Yumurtası

₺9,00 KDV Dahil

60 Adet Doğal Köy Yumurtası

₺72,00 KDV Dahil
₺77,00 KDV Dahil
%6 İndirim
%6İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

10 Adet Mavi Yumurta

₺50,00 KDV Dahil
1